Одеська область: рятувальники дбають про безпеку відпочиваючих

12 липня рятувальники Овідіопольського району провели профілактичний рейд по пляжах селища Грибівка. Фахівці служби порятунку здійснили обхід рятувальних постів щодо наявності на них матросів-рятувальників та всього необхідного рятувального обладнання.

Також співробітники ДСНС обійшли всі пункти прокату водного транспорту, адже працівники даних розважальних водних атракціонів, згідно нормативним документам, також являються відповідальними особами за надання допомоги населенню на воді в своїй зоні прокату. Всі працівники водного прокату проходять ще до початку купального сезону навчання в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області, де професійні водолази-рятувальники навчають їх всьому необхідному, що потрібно знати і вміти для рятування людей на воді.

Одночасно з вищевказаним, рятувальники розповіли правила безпечної поведінки на воді, безпосередньо, самим відпочиваючим. І щоб закріпити навчальні бесіди залишили гостям та мешканцям Одещини тематичні листівки.

Дані профілактичні рейди проводяться по всім пляжам та водоймам Одеської області та будуть тривати до повного завершення купального сезону.