На Одещині депортували іноземця, який не мав права на проживання в Україні

В ході проведення відпрацювання району, працівниками Київського відділу поліції виявлено 23-річного громадянина іноземної держави, який без дозвільних документів незаконно проживав в Одесі, повідомляє ODESSA-MAMA.

 «Співробітниками карного розшуку Київського відділу поліції був виявлений іноземний громадянин, який незаконно перебував на території України, – розповідає в.о. начальника Київського відділу поліції Ірина Голодиченко. – Після встановлення особи даного громадянина, працівниками Київського відділу поліції спільно з співробітниками міграційної служби, він був видворений з території України».

При перевірці документів, поліцейськими і співробітниками міграційної служби було встановлено, що чоловік прибув на територію України в червні 2014 року. Відповідні документи, що дозволяють перебувати в Україні він не оформив, порушивши законодавство про правовий статус іноземців. У зв’язку з чим, право на проживання отримано не було і подальше перебування на території країни є незаконним.

На підставі викладеного спеціалістом відділу організації запобігання нелегальній міграції ГУ ДМС прийнято рішення про примусове повернення іноземця в країну походження і заборону в’їзду на територію України терміном на три роки.